image

Co se o mně povídá?

image

Iveta Hátlová
Koučka životní změnou 

,,Vendy ke mně přišla jako na zavolanou. …teda vlastně bez jako. Já jsem totiž opravdu zavolala do Vesmíru, rozuměj napsala na Facebook. Že potřebuji nutně rychle skvělou copywriterku, která by si hravě poradila s tvorbou prodejky pro můj kurz. A ozvala se právě ta pravá a skvělá a boží Vendy a za pár dní mi s minimem podkladů, které jsem jí byla schopna předat, vystřihla naprosto skvělou prodejku. Kromě toho mi vymyslela chytlavý název kurzu a vyladila vše do detailu. Její texty k prodejce mě chytly za srdce a věřím, že mé klienty též. Já jsem se cítila jako královna, která má boží podporu v zádech a nemusí se bát vkročit do kampaně s klidem a v pohodě."

,,Vendula je zlatá, nadšená do své práce a to je také vidět. Perfektně odvedená práce do posledního detailu. Je to profík na místě. Moc děkuji." 

image

Petra Doubková
Zakladatelka projektu EcoHaus

,,Skvěle zvládnutá zakázka. Vendula má výborné nápady a cit pro originální design. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a uměla je zpracovat k naší velké spokojenosti! Rádi s ní budeme zase spolupracovat! Děkujeme - Selection Media" 

image

Zuzana Horáková
Event manager - Selection media

,,Vendulku můžeme doporučit všema deseti. Odevzdané texty nás velice potěšily a to jak po obsahové stránce, tak i stránce technické.
Pokud si Vendulku vyberete, tak litovat určitě nebudete."
 

image

David Hons
Dudlu.cz

Ukázka textů z hor